Ponuka

Kontakt

Kancelária a showroom Bratislava – Petržalka

Panonská cesta 4/A
851 04 Bratislava 5
Obchodný zástupca: Ján Čonka
Pevná linka: 02 / 4425 0485
Mobilný telefón: 0907 / 893 771
E-mail: balkon.sk@gmail.com

Pred návštevou je potrebné dohodnúť stretnutie vopred.Bezrámový systém Montalu Klasic

Nachádzate sa: Úvod / Bezrámový systém Montalu Klasic / Popis

Popis

Zasklenie lodžie je hitom nielen posledných rokov. Je to pochopiteľné – zasklenie lodžie vedie k rozšíreniu obytného priestoru, čo je v obmedzených bytových podmienkach vždy vítané. Zasklením lodžie vzniká príjemná zóna vhodná na odpočinok s dobrou knihou, posedenie s priateľmi pri káve, umiestnenie kvetín a kvetináčov … Zasklenie lodžie je jednoducho správny krok pri zvyšovaní komfortu bývania. Hlavným prínosom zasklenia je popri lepšie využitom priestore energetický úžitok v zimnom období, keď zasklená lodžia eliminuje tepelné úniky a prispieva k úspore nákladov na vykurovanie v susednej miestnosti. Zasklenie lodžie prináša efekt bez ohľadu na to, či sa lodžia nachádza na severnej, južnej alebo inej strane bytového domu a celoročne pomáha pri zlepšovaní mikroklímy bytu.

 

Zasklenie lodžie na prízemí alebo nižších poschodiach bytového domu prináša aj vyššiu bezpečnosť pred zlodejmi, ktorí pri prípadnom pokuse o vniknutie do bytu cez lodžiu, majú pred sebou prekážku navyše. Okrem iného sa zasklením lodžie vyriešia aj také nepríjemnosti ako exhaláty, hluk a prašnosť z ulice či napadaný sneh a dážď. Zasklenie lodžie prináša aj viac súkromia pred zvedavými pohľadmi z náprotivného domu. Keď sa už rozhodnete pre zasklievanie, máte na výber dva základné systémy – rámový alebo bezrámový. Bezrámový systém sa delí na posuvný a otočný. Všetky tri systémy zasklenia sú rovnako spoľahlivé a rokmi osvedčené, takže vám pri rozhodovaní nehrozí žiadna zásadná chyba. Rozdiel je len v použitej technológii a samozrejme z toho vyplývajúcich vzhľadových odlišnostiach.

 

Rámový systém zasklenia lodžie Montalu Standart je založený na pevných hliníkových rámoch, v ktorých je osadené 4 mm hrubé sklo. Za príplatok vieme dodať aj izolačné dvojsklo alebo bezpečnostne lepené sklo. Rámy zasklenia lodžie sú osadené v rámoch tvoriacich posuvné krídla. Tento systém zasklievania umožňuje otvoriť počas vetrania až 75% zasklenej plochy. Posuvný bezrámový systém zasklenia lodžie Montalu Classic je vďaka absencii rámov mimoriadne kompaktný a prakticky bezúdržbový. Pre vyššiu bezpečnosť majú sklené tabule precízne zabrúsené hrany. Vrcholom užívateľského komfortu sú bezrámové otočné systémy zasklenia lodžie – u nás nájdete v tomto prevedení Aluvista otočný systém a bezrámový otočný systém Montalu Lux. S výberom vhodného typu zasklenia vám poradíme a odborne zasklíme vašu lodžiu alebo balkón kdekoľvek na Slovensku.

Dodacia lehota: 5 – 6 týždňov od podpisu objednávky
Záručná lehota: 24 mesiacov na kompletnú dodávku