Ponuka

Kontakt

Kancelária a showroom Bratislava – Petržalka

Panonská cesta 4/A
851 04 Bratislava 5
Obchodný zástupca: Ján Čonka
Pevná linka: 02 / 4425 0485
Mobilný telefón: 0907 / 893 771
E-mail: balkon.sk@gmail.com

Pred návštevou je potrebné dohodnúť stretnutie vopred.Prístrešky

Nachádzate sa: Úvod / Prístrešky / Popis

Prístrešky

Prestrešenia z polykarbonátov sa vyznačujú ľahkou konštrukciou – železnou alebo nerezovou – jednoduchou a rýchlou montážou, dlhou životnosťou – záruka na správne inštalovaný polykarbonát je 5 rokov – príjemným vzhľadom. Polykarbonátové dosky môžeme použiť aj nerozbitné a UV stabilizované, takže slnečné žiarenie ich nerozkladá. Prístrešky alebo svetlíky montujeme kvôli strešnému presvetleniu výrobných, skladových, športových a iných hál, átrií, ale aj ako rôzne ľahké presvetlené prístrešky nad vstupmi, nástupišťami, rampami a domami.

 

Konštrukcia

Konštrukcia prístrešku alebo svetlíka môže byť oblúková, celohliníková, vo farbe prírodného hliníka, s možnosťou dofarbenia eloxom alebo práškovými farbami podľa RAL. Vieme použiť aj rôzne nerezové upevňovacie prvky a gumové tesnenia.

 

Výplň svetlíka

Výplň svetlíka tvoria komôrkové polykarbonátové platne – lexan vo farbe čírej, opálovej, bronzovej alebo bezpečnostné polykarbonátové platne Lexan Exell D s plnou nepriehľadnosťou.

 

Rozmerové možnosti svetlíka

V rámci vonkajšieho rozpätia sú rozmerové možnosti svetlíka: štandard od 1000 mm do 6000 mm, iná šírka na požiadanie. Výhodou je neobmedzená dĺžka – výroba je presne na požadované rozmery.

 

Montáž svetlíka

Montáž svetlíka je jednoduchá, systém sa dodáva ako kompletná stavebnica priamo na stavbu. Dodacia lehota je cca. 4 týždne od zamerania.

 

Bazénové prekrytia

Takisto vyrábame aj bazénové prekrytia a to posuvné alebo pevné. Zastrešený bazén poskytuje množstvo výhod: predĺženie využitia bazénu od marca do novembra bez prídavného vykurovania, ideálne využitie slnečnej energie vďaka vysokému solárnemu efektu, zvýšenie kvality vody ochranou proti dažďom, zaistenie bezpečnosti detí a zvierat pred pádom do vody, zamedzenie znečistenia vody lístím, prachom, hmyzom a pod., minimálne tepelné straty pri nočnom ochladení, zníženie odparovania vody, možnosť využitia kedykoľvek, aj za nepriaznivého počasia.

 

Prekrytie bazénu tvorí sústava samostatných dielov pohybujúcich sa v oboch smeroch, ktoré je možné podľa potreby teleskopicky vsunúť do seba alebo roztiahnuť nad plochou bazénu. Zvolená dĺžka hliníkovej posuvnej dráhy umožňuje nájsť vhodné miesto pre zložené diely, ktoré sa dajú hlavne u väčších typov prekrytia použiť ako miesta pre posedenie. Už pri prvých jarných lúčoch a taktiež s prichádzajúcou jeseňou, kedy slnečného svitu ubúda, je tento efekt značný a kúpacia sezóna sa tak predĺži minimálne od apríla do októbra. Zastrešenie bazénu zvyšuje bezpečnosť hlavne pre malé deti a domáce zvieratá, súčasne zabraňuje prítomnosti nevítaných návštevníkov.